Assignments

Evrim Şen

Evrim Şen

PepsiCo

PepsiCo Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörlüğü görevine Evrim Şen atandı. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Ashridge Business School’da Stratejik Pazarlama programını tamamlayan Şen, PepsiCo’ya katılmadan önce İngiltere ve Hollanda’da farklı şirketlerde yöneticilik yaptı. 2012 yılında katıldığı PepsiCo’da önce İngiltere’de yiyecek bölümünde Pazarlama Direktörlüğü görevinde bulunan Şen, daha sonra Doğu Avrupa Bölgesi’nde PepsiCo Yiyecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak çalıştı.

Can Reşit Ergün

Can Reşit Ergün

Hareket A.Ş.

Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği’nin kuruluşu olan Hareket A.Ş’nin Organizasyon Gelişim Müdürlüğü’ne Can Reşit Ergün atandı. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi mezunu olan Ergün, iş yaşamına Boğaziçi Üniversitesin’de başladı. Ergün, kariyerinde sırasıyla, Şişe Cam, Arçelik, KalDer, Soyak, Vatan Bilgisayar, Koza Yönetim ve EKU Fren ve Yıldız Entegre’de görev aldı.

Aydın Arpa

Aydın Arpa

n11.com

n11.com’un Teknoloji Direktörlüğü (CTO) görevine Aydın Arpa getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun olan Arpa, Harvad Business Scholl’da eğitim aldı ve Media Massachusetts Institute of Technology (MIT) Media Lab’d2 yüksek lisans eğitimini tamamladı. Amerika’da üç ayrı şirket kuran Arpa, HP, Nokia gibi uluslararası firmalarda da teknik liderlik görevlerinde bulundu. Arpa, n11.com’un teknoloji ile ilgili tüm organizasyonunun işleyişinden sorumlu olacak

Claus Lassen

Claus Lassen

DHL Express

DHL Express Türkiye’nin yeni CEO’su Claus Lassen oldu. DHL ailesine 1986’da katılan Lassen, gümrük ve ihracat birimlerinde görev yaptıktan sonra 1992’de İstasyon ve Operasyon Müdürü oldu. Ardından DHL Express’in Litvanya Genel Müdürlüğü’ne atanan Lassen, İskandinav ülkeleri için Ticari Ürün Müdürü ve daha sonra Pazarlama iletişim Başkanı olarak görevlendirildi. DHL Express çatışı altında üst düzey yönetim seviyelerinde farklı sorumlulukları yerine getiren Claus Lassen, 2010 yılından bu yana Danimarka CEO’su olarak görev yapıyordu.

Gülşah Canbay

Gülşah Canbay

Liv Hospital Ulus

Liv Hospital Ulus İnsan Kaynakları Müdürü Gülşah Canbay oldu. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Canbay, profesyonel iş hayatına Memorial Sağlık Grubu’nda başladı. Çalışma hayatı boyunca İnsan Kaynakları alanında Medical Park Sağlık Grubu, Florence Nightingale Sağlık Grubu ve İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu’nda üst düzey yöneticilik yapan Canbay, kariyerine bundan böyle Liv Hospital’da devam edecek.

Ömer Şen

Ömer Şen

Seba Kimya

Seba Kimya İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü’ne Ömer Şen atandı. Marmara Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Şen Anadolu Üniversitesi’nde İşletme ve Maltepe Üniversitesi’nde MBA eğitimlerini tamamladı. İş hayatına Çetinkaya A.Ş.’de İK Uzmanı olarak başlayan Şen, ardından RGS Group’ta Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı olarak görev aldı. Şen, en son Rimaks Tekstil’de İK ve Sosyal Uygunluklar Yöneticisi görevini yürütüyordu.