Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Direct Search Group

Kurumun verimliliğini artırmak, nitelikli insanların sayısını artırmaktan geçer.
Çalışanların niteliği ise doğru işe doğru kişiyi seçmekten başlar.

Direct Search Group iş ortaklarının ihtiyaç duyduğu pozisyona özgü yetkinliklerin seçimi ve personelin yerleştirilmesi noktasında hızlı ve güvenilir çözümler sunmak üzere 2006 yılında faaliyetlerine başlamış İŞKUR onaylı özel istihdam bürosudur.

Direct Search Group 2006 yılından beri farklı sektörler için işe alım projeleri gerçekleştirmektedir. Bu sayede oldukça güçlü bir veri tabanına sahiptir. Özellikle orta ve üst düzey yönetici seçimi, IT ve online sektöre yönelik zengin ve nitelikli aday veri tabanı ile işe alım projelerinde kaliteli, hızlı çözüm önerisi sunmaktadır. Ayrıca Direct Search Group, online game sektörüne yönelik ilk ve tek işe alım yapan danışmanlık firmasıdır.

Direct Search Group, aday-müşteri profilini doğru analiz ederek, müşterinin talebi doğrultusunda uygun adayları ve raporlarını kısa sürede sunar.

Direct Search Group danışmanları, bir çözüm ortağı olarak profesyonel destek verdikleri firmalara en uygun yöntemleri kullanarak ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretir.

Proje Yönetim ekibi, kendi alanlarında ve sektörde yönetim deneyimi olan, çalıştığı sektör ve pozisyonlarda tecrübeye sahip, özgeçmiş tedarik kanalları dışında da network’e hakim işe alım danışmanlarından oluşmaktadır.

Direct Search Group;

Direct Search Group 2014 ve 2015 yılı "En Çok İstihdam Yaratan İnsan Kaynakları Danışmanlık Firması" ödülünü almaya hak kazanmıştır.

şirketlere işe alımda konforu yaşatmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

İş ortaklarınca ihtiyaç duyulan pozisyonlara özgü, alanında sektöre yön veren standartların oluşmasına öncülük eden; bu alanda mevcut ve potansiyel müşterilerine dünya standartlarında profesyonel, hızlı ve doğru çözümler sunarak sektörün bilinen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmaktır.

Misyonumuz

İş ortaklarınca ihtiyaç duyulan pozisyona özgü, alanlarında tercih edilen öncü insan kaynakları ve danışmanlık şirketi olarak insan kaynağının doğru yerde, doğru değerle ve en yüksek verimlilikle kullanılmasını sağlamaktır.