Satış & Pazarlama

Satış & Pazarlama
Satış & Pazarlama

Satış alanında çalışıyorsanız, işinizin devamlılığı için müşterinizin güvenini kazanmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Direct Search Group Satış ve Pazarlama olarak biz de bu anlayışı benimsiyor ve sizinle uzun soluklu bir işbirliği hedefiyle ihtiyaçlarınıza yönelik geniş kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

Uzman danışmanlarımız, müşterilerimize ve adaylarımıza en yüksek değeri katmak için en modern istihdam teknikleri ve yöntemleri konusunda eğitimlidir. Müşterilerimiz, üst seviyede hizmet talep ederken, biz de onların sürekli gelişimini desteklemeye adanmış durumdayız. Direct Search Group olarak, iş ortaklarımızın başarısı için yenilikçi çözümler sunarak, iş gücü piyasasında öne çıkmalarına yardımcı oluyoruz.

Direct Search Group, özel kriterlerinize göre uyarlanmış araştırmalar sayesinde, istihdam konusunda size özel çözümler sunmaktadır. Uzman ve deneyimli danışman ekibimiz, Türkiye ve yurtdışındaki geniş kaynaklarıyla, istihdam sürecinin tüm aşamalarında tam kontrol sağlamayı garanti eder.

Eğer siz de satış ekibinizi güçlendirmek veya kariyerinizde bir adım ileriye gitmek istiyorsanız, Direct Search Group Satış ve Pazarlama bölümüyle iletişime geçin veya iş ilanlarını inceleyin. Sizin başarınız için buradayız.

Satış ve Pazarlama Bölümümüz; Hızlı Tüketim Malları, Ticari Hizmetler, Endüstri ve Üretim, Kimya, Turizm, Lojistik ve Ulaşım, Otomotiv gibi sektörler başta olmak üzere aşağıdaki profillerin işe alım projelerini yönetmektedir:

  • Satış Yönetimi
  • Marka/Ürün Yönetimi
  • Ticari Pazarlama
  • Kategori Yönetimi
  • Strategy/Market Intelligence
  • Satış Eğitimi
  • İhracat/Dış Ticaret
  • Müşteri Yönetimi (Key Account Management)

Stratejimiz 

İşe alımda 18 yıllık tecrübesiyle Direct Search Group, sayısız firma ve aday için başarının ne anlama geldiğini bilir ve tüm iş ortaklarını başarıya ulaştıracak araçlara sahiptir.

Yaklaşımımız, geleneksel yöntemlerin yanı sıra internet ve sosyal medya gibi yenilikçi uygulamaları da kapsamaktadır. Bu iki yönlü strateji, hizmet kalitemizden ödün vermeden süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmemizi sağlar.

Eğer siz de organizasyonunuza uygun yetenekleri çekmek istiyor veya kariyerinizde ilerleme arayışındaysanız, hemen Direct Search Group Satış ve Pazarlama bölümüyle iletişime geçin veya iş ilanlarına göz atın.