Genel Bakış

Genel Bakış
Genel Bakış

Direct Search Group; uzmanlık gerektiren iş alanlarında, müşterilerinin ve adayların memnuniyetini en üst seviyede tutarak, ihtiyaçları analiz edip, hızlı ve kaliteli profesyonel çözümler üretmektedir.

Direct Search Group; Bilgi Teknolojileri, Online, Finans, Üretim, Hızlı Tüketim Malları, Telekomünikasyon, Turizm, Medya gibi çok çeşitli sektörlere, üst düzey seçme ve yerleştirme başta olmak üzere çeşitli insan kaynakları rolleri projeler yürütmektedir.. Bordrolama hizmeti ile birlikte; gerekirse personel bütçesi, ücret artış sistemi ve çizelgelerin hazırlanması, rapor olarak sunulması, personel devam sisteminin kurulması ve takibi konusunda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

Direct Search Group, işe alım süreçlerinde geleneksel yöntemlerin yanı sıra yenilikçi HeadHunt uygulamalarını da kullanmaktadır. Bu iki yönlü yaklaşım ile hizmet kalitesinden ödün vermeden süreçleri hızlı bir şekilde ilerletmesini sağlamaktadır… Bordrolama hizmeti ile birlikte; gerekirse personel bütçesi, ücret artış sistemi ve çizelgelerin hazırlanması, rapor olarak sunulması, personel devam sisteminin kurulması ve takibi konusunda danışmanlık hizmetleri verilmektedir.