Bilgi Teknolojileri

Bilgi Teknolojileri
Bilgi Teknolojileri

BT İstihdamında Uzmanlıkla Hizmetinizde: Direct Search Group

BT alanında en iyi teknoloji yeteneklerini bulmak, son derece rekabetçi bir piyasada önemli bir zorluktur. Ancak, doğru iş ortağıyla çalışarak, ideal adayları hızla bulmak mümkündür. İşte tam da burada Direct Search Group devreye giriyor.

Direct Search Group olarak, BT alanında uzmanlaşmış bir ekip olarak, tüm bilgi teknolojileri pozisyonlarında adaylara erişim sağlıyoruz. Veri mimarlarından proje yöneticilerine, ERP sorumlularından yazılım mühendislerine ve ayrıca sistem analistlerinden ağ yöneticilerine, siber güvenlik uzmanlarından veritabanı yöneticilerine, Mobil Yazılım uzmanlarına kadar birçok kritik rolde size hizmet veriyoruz. İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun doğru kişiyi bulmak için buradayız.

Uzman BT İstihdam Ekibimiz:

Direct Search Group olarak, BT istihdamında uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. Her tür pozisyon için ideal adayı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. BT sektöründeki işleyiş ve ihtiyaçları anlayarak, sizin için en uygun adayları belirlemek için uzmanlığımızı kullanıyoruz.

Yeteneklerin Motivasyonunu Anlamak:

BT alanındaki yetenekleri etkileyen faktörlerin neler olduğunu anlamak, doğru adayları bulmanın temelidir. Biz, Direct Search Group olarak, BT alanındaki yetenekleri motive eden faktörleri biliyoruz ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun adayları bulmak için bu bilgiyi kullanıyoruz.

Hızlı ve Etkili Çözümler:

BT alanındaki en iyi adayları bulmanın yanı sıra, bunu hızlı bir şekilde yapmak da önemlidir. İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun adayları hızlı bir şekilde bulmak için uzman BT istihdam ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Hızlı ve etkili çözümler sunarak, işletmenizin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

Stratejik Teknoloji Pozisyonlarında Hızlı Hareket:

Yeni bir CTO’ya veya sıfırdan bir BT ekibi kurmaya ihtiyacınız olsun, stratejik teknoloji pozisyonlarını hızlıca doldurmanıza yardımcı oluyoruz. Uzman danışmanlarımız, Türkiye’de ve uluslararası alanda geniş bir sektör bilgisine sahiptir ve en gelişmiş işe alım teknolojilerini kullanarak size en iyi adayları sunar.

Geniş Bir Küresel Ağ:

Direct Search Group olarak, Türkiye’nin yanı sıra dünya genelindeki birçok sektörden şirkete hizmet veriyoruz. Start-up şirketlerden büyük kuruluşlara kadar tüm sektörlerden şirketler, BT’nin her alanında en iyi teknoloji uzmanlarını bulmak için bize güveniyor.

BT alanında doğru yetenekleri nasıl buluyoruz?

Direct Search Group olarak, BT alanında doğru yetenekleri bulmak için size 360 derece destek sağlıyoruz. İşe alım sürecinin her aşamasında size rehberlik ediyoruz.

  • Birinci Adım: İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

İşletmenize en uygun çalışanı bulmak için öncelikle ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Danışmanlarımız, sizinle kapsamlı bir görüşme yaparak işletmenizin gereksinimlerini ve beklentilerini anlamak için çaba gösteriyor. Bu süreçte, ihtiyacınız olan yetenekleri, beklediğiniz tecrübe seviyesini ve iş ortamınıza en uygun çalışan profillerini belirliyoruz.

  • İkinci Adım: Adayları Seçiyoruz

Doğru adayı seçmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Adayları yüz yüze veya sanal görüşmeler yoluyla değerlendirerek, becerilerini ve şirket kültürünüze uygunluğunu değerlendiriyoruz. Görüşme aşamasını her iki tarafla birlikte hazırlayarak, adayın beklentilerinizi karşılayıp karşılamadığını değerlendirmenize yardımcı oluyoruz.

  • Üçüncü Adım: Bir Teklif Sunuyoruz

En uygun adayı seçtikten sonra, bütçenizi, adayın motivasyonunu ve pazar taleplerini göz önünde bulundurarak size en iyi teklifi sunuyoruz. BT işe alım trendleri konusundaki bilgi birikimimiz sayesinde, daha etkili bir pazarlık yapmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca, başarılı başvuru sahibinin yeni ekibe entegre olmasına da yardımcı oluyoruz.

Bilişim sektöründe güçlü yönlerimiz ve becerilerimiz

Direct Search Group olarak, BT alanında doğru yetenekleri bulmak için size kapsamlı bir destek sunuyoruz. İhtiyaçlarınızı tanımlamaktan mükemmel kişiyi belirlemeye ve işe alımını sağlamaya kadar, işe alım sürecinin her aşamasında yanınızdayız.

Bilişim sektöründe güçlü yönlerimiz ve becerilerimizle Direct Search Group olarak, danışmanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmıştır, bu da onları paha biçilmez iş ortakları haline getirir. İşletmenizin koşullarını hızlıca kavrarlar ve uzun açıklamalar yapmanıza gerek kalmaz.

Teknolojilerden dillere, trendlerden en son inovasyonlara kadar her rolü anlayabilen ekibimizin odak alanları şunlardır:

  • Yazılım Geliştirme (Front-End / Back-End / Full Stack / Mobil tüm teknolojiler)
  • Dönüşüm (SAP, ERP & CRM / Dijital / Proje program yönetimi / Değişim yönetimi / Portföy yönetimi)
  • Proje yönetimi (İş analisti / Ürün uzmanı / Proje yöneticisi)
  • Güvenlik (Bilgi güvenliği / Siber güvenlik / BT denetimleri / Veri gizliliği)
  • BT Liderliği (CIO / BT direktörü / BT yöneticisi)
  • İş bilgileri (İş zekası / Veri / Bilgi Yönetimi / İş analizi / Ürün sahipleri)
  • Mimari (Kurumsal mimarlar / BT mimarları / Çözüm mimarları / Dijital mimarlar / Veri mimarları)

Direct Search Group olarak, bilişim sektöründe en güçlü yetenekleri bulmak ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun doğru kişileri sağlamak için buradayız. Danışmanlarımızın uzmanlığı ve geniş bilgi birikimiyle, sizin için en uygun adayları bulmak için çalışıyoruz.

İşe alım sürecini hızlandırmak için proaktif bir yaklaşım benimsemeyi tercih ediyoruz.

Sizin için en uygun BT ekibini oluşturmanıza yardımcı olmak için, bu rekabetçi pazarda avantaj sağlayacak soruları sormayı ve öneriler sunmayı amaçlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza uygun bir sözleşme hazırlamanıza yardımcı olmak bizim görevimiz

BT işgücü piyasası sürekli değişiyor, bu yüzden en iyi adayların ne istediklerini bilmek hayati önem taşır. Bu değişiklikleri takip ediyor ve doldurmak istediğiniz pozisyona en uygun sözleşme türünü belirlemede size rehberlik ediyoruz. Örneğin, açık pozisyon için sürekli istihdamın istikrarını arayan adaylar mı, yoksa geçici çalışmanın esnekliğini arayan adaylar mı daha cazip gelebilir? Uzmanlarımız, her bir role en uygun adayı çekmek üzere doğru sözleşme türünü belirlemek için sizinle birlikte çalışır.

Neden BT yetenek kazanımında bize güvenmelisiniz?

Zengin deneyimimiz; Yıllar içinde oluşturulmuş, veriye dayalı bir iletişim ağını destekleyen derin uzmanlığımızı sunuyoruz.

Tam kapsamlı destek; İhtiyaçlarınızın belirlenmesinden iş görüşmelerine ve istihdama kadar size tam destek sağlıyoruz.

Pazar bilgisi; BT alanında bir uzmanın yanınızda olması kritik öneme sahiptir.